produkcja elementów metalowych

Przedsiębiorstwo Swan Service Sp. z o.o. zlokalizowane w samym sercu Górnego Śląska, a dokładniej w jego stolicy, Katowicach, to firma składająca się z wysoko wyspecjalizowanych fachowców z dziedziny różnorakich usług związanych z budownictwem, inżynierią, produkcją, a także obróbką. Dziedziną, którą zajmujemy się najdłużej jest produkcja oraz przetwórstwo różnorakich metali i tworzyw sztucznych. Cieszymy się niezwykle bogatym doświadczeniem w obszarze produkcji części mechanicznych dla wielu różnych gałęzi przemysłu w tym samochodowego, produkcyjnego, gazowniczego czy też okrętownictwa. Oferujemy niezwykle szeroki zakres usług mający na celu jak najlepsze dopasowanie gotowego produktu do wytycznych i potrzeb naszych klientów. Przed realizacją konkretnego zlecenia gruntownie analizujemy nasze możliwości oraz specyfikę zamówionego u nas produktu. W sposób profesjonalny oraz przemyślany dokonujemy doboru całej technologii produkcyjnej, starannie dobieramy rodzaj maszyn oraz narzędzi potrzebnych do wykonania i obróbki danego materiały, a dodatkowo przeprowadzamy szczegółową analizę parametrów oraz specyfikacji wyrobów.

Nasz zespół składa się wyłącznie z ludzi, których pasją jest metalurgia. Kandydat do pracy w naszym przedsiębiorstwie musi charakteryzować się nie tylko dużym doświadczeniem i umiejętnościami praktycznymi, ale przede wszystkim wiedzą teoretyczną, zaangażowaniem i kreatywnością jeśli chodzi o proponowanie nowych rozwiązań produkcyjnych odnośnie do elementów metalowych. Dbamy o ciągły rozwój i podwyższanie kwalifikacji naszych pracowników, dlatego są oni prawdziwymi specami w danej dziedzinie. Nie szczędzimy środków na wszelakie szkolenia związane z implementacją najbardziej innowacyjnych metod produkcji oraz obsługą najbardziej zaawansowanych maszyn przeznaczonych do produkcji i obróbki elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Nasi pracownicy w sposób kompleksowy i indywidualny podchodzą do kolejnych zleceń i zawsze dbają o to, żeby przedstawić klientom najodpowiedniejsze wyjście z sytuacji. Do dyspozycji kontrahentów pozostają także w ramach konsultacji. Naszym głównym priorytetem jest zadowolenie klientów, a to możemy osiągnąć tylko nieustannie poprawiając jakość naszych usług, poziom umiejętności naszych pracowników oraz korzystanie z najlepszych dostępnych na rynku obrabiarek i narzędzi.

Do oferowanych przez naszą firmę usług należą niemal wszystkie działania związane z wypalaniem, frezowaniem, szlifowaniem, toczeniem, obróbką cieplną, walcowaniem i cięciem różnego rodzaju tworzyw metalowych. Przykładamy dużą wagę do optymalizacji programów wszystkich procesów produkcyjnych i parametrów skrawania. To pozwala nam osiągać najwyższą wydajność, efektywność i wytrzymałość każdego stworzonego przez nas elementu metalowego. Każdy nowy projekt traktujemy w sposób indywidualny w celu osiągnięcia pełnego zadowolenia klientów, a także osiągnięcia długowiecznego, w pełni satysfakcjonującego produktu finalnego.

Wszechstronnie wyposażony w wiele zarówno uniwersalnych, jak i specjalistycznych urządzeń i obrabiarek, park maszynowy pozwala nam sprawnie produkować oddzielne elementy oraz kompletne urządzenia. Nieustannie uzupełniamy nasze wyposażenie o nowe, zaawansowane technologicznie urządzenia, w celu zapewnienia najlepszej możliwej realizacji usług związanych z produkcją części z tworzyw sztucznych i metali. Dzięki temu jesteśmy elastyczni i możemy szybko reagować na wszystkie potrzeby naszych klientów. Wskutek szeroko zakrojonej automatyzacji produkcji osiągamy dużą wydajność produkcji przy zachowaniu niskich kosztów. Nasz park maszynowy wyposażony jest, między innymi, w wysokiej jakości prasy, tokarki, stacje cięcia, wykrajania i gięcia, a także centrum obróbki CNC.

Dzięki temu, że na pierwszym miejscu zawsze w naszej firmie stoi klient i jego potrzeby, możemy poszczycić się dobrą opinią i uznaniem na rynku metalurgicznym. Szukając odpowiedzialnej i fachowej firmy, której chciałbyś zlecić wytworzenie części metalowych, nie możesz przeoczyć naszej oferty. Jako nieliczni w branży nie boimy się nowych wyzwań i mamy indywidualne podejście do każdego realizowanego projektu. Pełen profesjonalizm, terminowość i kreatywność to cechy, którymi możemy opisać naszą kadrę pracowniczą. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie doradzają najbardziej korzystne rozwiązania technologiczne dzięki czemu każda nasza realizacja jest idealnie dopasowana do specyfiki konkretnego produktu. Dlatego niezależnie od tego jak duże czy wymagające jest Twoje zlecenie, nie wahaj się skontaktować z nami. Na pewno postaramy się zaproponować najlepsze rozwiązanie perfekcyjnie odpowiadające wymaganiom.