spawanie i montaż

Misją i głównym celem przedsiębiorstwa Swan Service Sp. z o.o. jest dostarczanie klientom najwyższej klasy produktów, a także prawdziwie profesjonalnych, skutecznych rozwiązań technologicznych z zakresu budownictwa, obróbki metali oraz tworzyw sztucznych, usług wykończeniowych oraz outsourcingu pracowników i specjalistycznego oprzyrządowania. Jesteśmy nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą, która zajmuje się realizacją wszelkiego typu działań związanych z inżynierią oraz budownictwem. Jednymi z usług cieszącymi się największą popularnością zarówno wśród naszych wieloletnich, jak i dopiero rozpoczynających współpracę z nami kontrahentów są spawanie oraz montaż konstrukcji stalowych. Cieszymy się nieposzlakowaną opinią w zakresie pieczołowitości i dokładności wykonywanych przez nas zleceń z tej dziedziny, a nasz zespół składa się z dogłębnie wykształconych i doświadczonych profesjonalistów, dbających o każdy detal i długowieczność każdego projektu wychodzącego spod ich urządzeń.

Pracownicy Swan Service Sp. z o.o. to ludzie charakteryzujący się niezwykle bogatą wiedzą teoretyczną, a także znajomością i umiejętnością implementacji najnowszych, najskuteczniejszych rozwiązań technologicznych. Są to osoby, które do perfekcji opanowały najważniejsze oraz najnowocześniejsze innowacyjne metody spawów oraz montażu. Dzięki ich umiejętnościom i pasji, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej szczegółowym i trudnym w przygotowaniu wymaganiom naszych klientów i tym samym osiągnąć ich pełne zadowolenie z współpracy. Zadania na pozór niemożliwe do wykonania realizujemy w sposób satysfakcjonujący zarówno mniejszych, jak i dużych kontrahentów. Stawiamy na kompleksowość usług i dbamy o nieprzerwane podwyższanie kwalifikacji zawodowych i rozwój zawodowy wszystkich naszych pracowników, dzięki czemu są to ludzie zadowoleni i zawsze chętni do osiągnięcia wszystkich postawionych przed nimi celi w sposób jak najbardziej korzystny pod względami wytrzymałości, ergonomiczności oraz odpowiadający wymaganiom nawet najbardziej wymagającego zleceniodawcy. Uważamy, że tylko przedsiębiorstwo dysponujące profesjonalną, wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą może odnieść sukces na rynku usług i w sposób satysfakcjonujący wypełniać życzenia naszych klientów.

Specjalizujemy się w spawaniu oraz montażu dużych, złożonych struktur stalowych, takich jak elementy przygotowane dla przemysłu okrętowego, dźwigów oraz wyposażenia platform wiertniczych. Świadczymy także usługi związane ze spawalnictwem poszczególnych części konstrukcji maszynowych oraz budowlanych włączając w to działania związane z ich montażem. W aktywnościach spawalniczych stawiamy przede wszystkim na najnowszą technologię i metodykę. Każdy element procesu spawania przeprowadzany przez nasz wykwalifikowany personel wykonywany jest w naszym profesjonalnie wyposażonym parku maszynowym, przy użyciu wyłącznie surowców i maszyn najwyższej jakości, posiadających wszystkie niezbędne atesty i cyklicznie przechodzących serwisowanie oraz przeglądy techniczne. Mimo że zwykle zajmujemy się realizacją wielkogabarytowych projektów, to chętnie współpracujemy także z mniejszymi przedsiębiorstwami i realizujemy usługi montażu i spawania również dla nich. Naszym priorytetem jest zadowolenie wszystkich klientów zarówno sporych koncernów zajmujących się metalurgią, jak i mniejszych firm. To właśnie temu podejściu oraz niezwykłej skuteczności naszych pracowników zawdzięczamy naszą czołową pozycję na rynku usług budowlanych i inżynieryjnych w Polsce i za granicą. Nasze doświadczenie w branży pomogło w nawiązaniu długotrwałej współpracy zarówno z firmami krajowymi, jak i międzynarodowymi koncernami.

Posiadane przez nas uprawnienia spawalnicze pozwalają nam na spawanie konstrukcji stalowych i aluminiowych, zaprojektowanych do pracy w temperaturach do -40°C. Specjalizujemy się w produkcji dużych struktur ze stali dla przemysłu energetycznego, chemicznego, zbrojeniowego, gazownictwa oraz okrętownictwa. Współpracowaliśmy także z czołowymi na rynku przedsiębiorstwami zajmującymi się hutnictwem oraz produkcją pojazdów samochodowych. Niemniej jednak do skorzystania z naszych usług zachęcamy także firmy należące do innych dziedzin przemysłu, ponieważ uważamy, że wyzwania są katalizatorem progresu, a to właśnie na rozwoju należy nam najbardziej.

Jesteśmy otwarci i zawsze gotowi do nowych projektów, dlatego czekamy, by również z Twoją firmą podzielić się naszym doświadczeniem. Jeśli więc szukasz doświadczonych osób, którym chcesz powierzyć elementy do montażu i spawania i nie musieć dłużej zaprzątać sobie tym głowy, zapoznaj się z ofertą firmy Swan Service Sp. z o.o. Zlecając realizację kolejnego projektu tego typu właśnie nam, oszczędzasz sobie znaczną ilość czasu i nerwów, ponieważ wiesz, że oddajesz go w naprawdę fachowe ręce. Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do problemów każdego klienta są naszymi głównymi powodami do dumy, a kwestią priorytetową zadowolenie zleceniodawcy.