outsourcing

Największym powodem do dumy naszej firmy są pracujący u nas specjaliści. Zatrudniamy wyłącznie gruntownie wykształconych i doświadczonych ekspertów w swoim fachu. Nasza kadra pracownicza składa się z prawdziwych specjalistów z dziedziny konstrukcji stalowych, którzy opanowali najtrudniejsze oraz najbardziej innowacyjne metody pracy w tej branży. Dbamy o ich nieustanny rozwój oraz podwyższanie kwalifikacji zawodowych wszystkich naszych współpracowników, niezależnie od rodzaju oferowanych przez nich usług. Cyklicznie organizujemy szkolenia i kursy profesjonalne, ponieważ uważamy, że jest to jedyna droga do zapewnienia najwyższego, możliwego poziomu świadczonych przez nas usług oraz zadowolenia naszych pracowników. Dzięki temu ciągle rozszerzamy ich możliwości naszego przedsiębiorstwa, unowocześniamy podejście naszej kadry oraz wzbogacamy asortyment oferowanych przez nas usług.

Pełne zadowolenie klientów jest dla nas kwestią priorytetową dlatego zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom i zaoferować outsourcing naszych specjalistów, aby mogli wnieść swoją wiedzę i umiejętności wprost do firmy naszego zleceniodawcy. Postanowiliśmy, że przyczynimy się do ogólnego rozwoju wszystkich branży, w których działamy i damy naszym fachowcom możliwość szerzenia swojego doświadczenia, aby nie tylko realizowali zlecenia w siedzibie klienta, ale także prowadzili konsultacje, warsztaty i szkolenia. Nasz zespół stworzony jest z pieczołowicie dobranych, wybitnych profesjonalistów w branży metalurgicznej, którzy zawsze służą radą z dziedziny innowacyjnych rozwiązań, z chęcią proponują i implementują nowe warianty i metody związane z budownictwem, obróbką, produkcją metalu.

W ramach działalności przedsiębiorstwa SWAN oferujemy niezwykle szeroki asortyment usług związanych z niemal każdą dziedziną budownictwa oraz inżynierii. Nasza firma zajmuje się niemal wszystkimi etapami produkcji oraz obróbki metali.

Bogato wyposażony park maszynowy pozwala nam na realizację wysoce wyspecjalizowanych zadań. Oferujemy kompleksową obróbkę metalu: frezowanie, szlifowanie, toczenie, obróbkę cieplną, walcowanie i wiele więcej. Większość projektów finalizujmy w naszym parku maszynowym, wyposażonym w sprzęt najwyższej jakości, w którym zastosowane zostały zarówno innowacyjne, jak i sprawdzone rozwiązania technologiczne. Nieustannie uzupełniamy nasze wyposażenie o kolejne, wysoce zaawansowane technologicznie urządzenia, w celu zapewnienia najlepszej możliwej realizacji usług związanych z obróbką metalu. Dzięki naszej firmie klienci zyskują dostęp do profesjonalnych maszyn przeznaczonych do kształtowania różnego rodzaju stopów i metali.

Poza obróbką metali, zajmujemy się także kompleksową obsługą sektora budowlanego. W naszym zespole pracują eksperci z branży budowlanej posiadający spore doświadczenie głównie z tworzeniu większych konstrukcji stalowych i betonowych dla instytucji kulturalnych. Stawiamy na kompleksowość i stale się rozwijamy, czemu zawdzięczamy naszą obecną pozycję na rynku i rzeszę lojalnych kontrahentów w Polsce i na świecie.

Posiadane przez nas uprawnienia spawalnicze pozwalają nam na spawanie konstrukcji stalowych i aluminiowych, zaprojektowanych do pracy w temperaturach do -40°C. Specjalizujemy się w produkcji dużych struktur ze stali: elementów dla przemysłu okrętowego, dźwigów oraz wyposażenia platform wiertniczych.

Dodatkowo, możemy pochwalić się wyspecjalizowanym oddziałem oferującym piaskowanie i śrutowanie powierzchni oraz elementów metalowych. W trakcie przeprowadzania procesu piaskowania i śrutowania korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości ścierniw i oprzyrządowania, dzięki czemu nasze metalowe przedmioty są doskonale przygotowane do dalszej obróbki. W naszej pracy wykorzystujemy dwie podstawowe metody oczyszczania i przygotowanie tworzyw, a mianowicie z pomocą granulatu szklanego oraz śrutu metalowego.

Dzięki własnej malarni dostępne są u nas także usługi malarskie i lakiernicze – specjalizujemy się, między innymi w metodach malowania proszkowego oraz tak zwanego sposobu pokrywania powierzchni „na mokro”. Nasi pracownicy to ludzie, którzy o powłokach i lakierowaniu wiedzą dosłownie wszystko, dlatego chętnie odpowiadają na wszelkie pytania związane z tą dziedziną, oferują indywidualne konsultacje oraz proponują najbardziej wygodne, ekonomiczne i wytrzymałe rozwiązania zarówno jeśli chodzi o dobór metody malowania, jak i najlepszej farby w odniesieniu do konkretnego materiału, celu i wytycznych klienta.

W naszej hali obróbki mechanicznej posiadamy m.in. wypalarki, wiertarki, giętarki, prasy, wytaczarki, walcarki, tokarki, gilotyny. Wszechstronnie wyposażony w wiele zarówno uniwersalnych, jak i specjalistycznych urządzeń i obrabiarek, park maszynowy pozwala nam sprawnie produkować oddzielne elementy oraz kompletne urządzenia.

Każdy, zatrudniony przez nas fachowca jest prawdziwym pasjonatem, dlatego jeśli chcesz zlecić wykonanie jakiegoś projektu, przeprowadzenie szkolenia czy też prostą konsultację, to zdecydowanie zachęcamy do kontaktu z nami!