usługi budowlane

Misją Swan Service Sp. z o.o. jest dostarczanie klientom najwyższej klasy produktów i profesjonalnych, skutecznych rozwiązań, usług i produktów. Stawiamy na wykorzystanie najnowszej technologii oraz innowacyjnych metod, a produkcję i obróbkę tworzyw sztucznych opieramy na naszym parku maszynowym, najwyższej jakości surowcach oraz profesjonalnej, wyspecjalizowanej kadrze. Zadania na pozór niemożliwe do wykonania realizujemy w sposób satysfakcjonujący zarówno mniejszych, jak i dużych klientów. Obecnie, stoimy na wysokiej pozycji na polskim rynku świadczenia usług budowlanych i inżynieryjnych, nie ma wielu tak szeroko wyspecjalizowanych przedsiębiorstw umożliwiających wykonanie w jednym miejscu wielu rodzajów usług obróbczych, produkcyjnych oraz budowlanych. Z uwagi na to bezsprzecznie warto zaznajomić się z naszym katalogiem i tym samym oszczędzić sobie czasu, energii i pieniędzy, które byłyby nadmiernie eksploatowane przy korzystaniu z usług kilku wyspecjalizowanych w tych konkretnych świadczeniach, a przede wszystkim zyskać pewność, że zlecone prace zostaną wykonane z dbałością o każdy szczegół.

Nasze przedsiębiorstwo oferuje szeroki zakres usług związanych z obróbką i produkcją konstrukcji stalowych, takich jak frezowanie, gięcie, docinanie i kształtowanie tworzyw sztucznych, świadczenia oczyszczania powierzchni wykonanych z różnego rodzaju materiałów, malowania i lakiernictwa przy wykorzystaniu najbardziej trwałych oraz innowacyjnych metod, w tym malowania proszkowego, outsourcingu naszej wyspecjalizowanej kadry oraz usługi budowlane. Stawiamy na kompleksowość i stale się rozwijamy, czemu zawdzięczamy naszą obecną pozycję na rynku i rzeszę lojalnych kontrahentów w Polsce i na świecie. Dzięki tak rozbudowanej ofercie realizujemy w sposób całościowy życzenia naszych klientów. Z jednakową pieczołowitością zajmujemy się zleceniami mniejszymi, jak i tymi wymagające wielkogabarytowego oprzyrządowania, a także niezwykłej precyzji oraz umiejętności fachowych. Wszystkie projekty traktujemy w sposób indywidualny w celu osiągnięcia pełnego zadowolenia klientów, a także wytrzymałego i satysfakcjonującego produktu finalnego. Nasze działy współpracują ze sobą niemal przy każdym zleceniu, dzięki czemu poszerzają swoją wiedzę i umiejętności zawodowe.

Nasza kadra pracownicza składa się z prawdziwych specjalistów z dziedziny budownictwa, którzy opanowali najtrudniejsze oraz najbardziej innowacyjne metody pracy w tej branży. Zatrudniamy wyłącznie wybitnych specjalistów, ale nie poprzestajemy tylko na tym, a dodatkowo dbamy o ich ciągły rozwój. Organizując różnego rodzaju rzeczowe szkolenia i kursy zapewniamy podwyższenie kwalifikacji naszego personelu, zwiększamy możliwości naszego przedsiębiorstwa oraz wzbogacamy asortyment oferowanych przez nas usług. Pracujący w naszej firmie budowlańcy są odpowiedzialni za niemal każdy etap procesu budowy. Przyjmowane przez nas zlecenia przede wszystkim, obejmują złożone projekty dla dużych firm oraz instytucji kultury. Zaufało nam kilka największych firm z Polski i Europy, a nawet przedsiębiorstwa państwowe takie jak Muzeum Śląskie.

Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów. W trosce o zapewnienie jego jak najwyższego poziomu, dokonujemy dokładnej analizy każdego zlecenia. Każdy projekt i traktujemy w sposób indywidualny i profesjonalny. Jesteśmy dumni z tego, że kultywujemy dążenie do doskonałości jeśli chodzi o obsługę klienta oraz szczegółowe sprostanie wszystkim wymaganiom i życzeniom naszych zleceniodawców. Chcąc zapewnić najlepszą możliwej realizacji usług, ciągle uzupełniamy nasze wyposażenie o nowe, zaawansowane technologicznie urządzenia oraz dbamy o nieustanny rozwój i podwyższanie kwalifikacji zawodowych wszystkich pracowników. Firma Swan Service Sp. z o.o stawia przede wszystkim, na profesjonalizm, szybką realizację zleceń oraz perfekcjonizm w ich realizowaniu. Jako dostawca kompleksowych rozwiązań technologicznych zajmujemy się niezwykle różnorodnymi zadaniami, a za sprawą bogato wyposażonego parku maszynowego cechujemy się elastycznością i kreatywnością w rozwiązywaniu nawet najbardziej wymagających problemów budowlanych. Swan Service Sp. z o.o to marka powołana w celu zaspokajania potrzeb Klientów w sposób profesjonalny i kompleksowy. Jesteśmy symbolem najwyższej jakości, co potwierdza wieloletnie funkcjonowanie firmy i jej przodowa pozycja na rynku usług budowlanych.