malowanie

Nasza firma umożliwia realizację każdego etapu obróbki metali i innych tworzyw. Za sprawą niezwykle bogatego w urządzenia i specjalistów parku maszyn jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę naszych kontrahentów. Do oferowanych przez naszą firmę usług należą niemal wszystkie działania związane z wypalaniem, frezowaniem, szlifowaniem, toczeniem, piaskowaniem, walcowaniem i cięciem różnego rodzaju tworzyw metalowych dlatego odpowiadamy na nawet najbardziej wymagające zlecenia. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług realizujemy kompleksową obsługę klienta. Odpowiadamy za każdy element obróbki metalu począwszy od jego wycięcia oraz szlifowania, przez oczyszczenie drogą piaskowania lub śrutowania, a kończąc na perfekcyjnym pokryciu danego przedmiotu za pomocą na przykład metody malowania proszkowego. Na polskim rynku jest naprawdę niewiele tak szeroko wyspecjalizowanych przedsiębiorstw umożliwiających wykonanie w jednym miejscu wielu rodzajów usług obróbczych, produkcyjnych oraz inżynieryjnych. Z tego powodu bezsprzecznie warto zaznajomić się z naszym katalogiem i tym samym oszczędzić sobie czasu, energii i pieniędzy, które byłyby nadmiernie eksploatowane przy korzystaniu z usług kilku wyspecjalizowanych w tych konkretnych świadczeniach.

Już od wielu lat jedną z głównych specjalności przedsiębiorstwa Swan Service Sp. z o.o. jest malowanie elementów stalowych, metalowych oraz wykonanych z innych tworzyw sztucznych. Zatrudniamy kilkunastu doświadczonych fachowców gruntownie wykwalifikowanych w dziedzinie malowania i lakiernictwa. Oferujemy, między innymi, malowanie proszkowe i tak zwane malowanie „na mokro”, a także lakierowanie specjalistyczne oraz pokrycie powłokami zabezpieczającymi elementy metalowe przed negatywnymi skutkami korozji zgodne z klasami korozyjności. W przypadku malowania proszkowego farba w postaci proszku jest nakładana na powierzchnię dzięki natryskowi elektrostatycznemu bądź elektrokinetycznemu, natomiast przy metodzie „na mokro” farbę kładziemy się na ścianę lub powierzchnie metalową nachodzącymi na siebie pasami, tzn. łącząc kolejne fragmenty pozostałe do pokrycia. Uzyskana powłoka w obu przypadkach jest nie tylko wyjątkowo gładka, ale również trwała. Nasza zaawansowana technologicznie, nowoczesna i w pełni zautomatyzowana malarnia pozwala nam na aplikację farb na elementy wielogabarytowe takie jak, dużych rozmiarów konstrukcje stalowe, naczepy czy też elementy wykorzystywanie do produkcji okrętów morskich oraz te mniejsze typu części samochodowe, rury gazownicze oraz komponenty maszyn. Posiadanie własnej malarni pozwala nam oferować wysoką jakość usług, dzięki czemu efekt końcowy w pełni odpowiada oczekiwaniom Klientów.

W celu zapewnienia możliwie najbardziej zadowalającego poziomu świadczonych przez nas usług zatrudniamy wyłącznie prawdziwych, specjalistów w swoim fachu, mogących pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i zadowalającą realizacją projektów związanych z malowaniem oraz lakiernictwem. Nasz zespół stworzony jest z pieczołowicie dobranych, wybitnych profesjonalistów. Szczycimy się wysokim poziomem wiedzy i profesjonalizmu zatrudnionych w Swan Service Sp. z o.o. lakierników. Nasi pracownicy to ludzie, którzy o powłokach i lakierowaniu wiedzą dosłownie wszystko, dlatego chętnie odpowiadają na wszelkie pytania związane z tą dziedziną, oferują indywidualne konsultacje oraz proponują najbardziej wygodne, ekonomiczne i wytrzymałe rozwiązania zarówno jeśli chodzi o dobór metody malowania, jak i najlepszej farby w odniesieniu do konkretnego materiału, celu i wytycznych klienta. Dzięki ich szerokiej wiedzy, zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, a także wykorzystaniu wyłącznie farb i powłok najlepszej jakości, opatrzonych wszelkimi możliwymi atestami i certyfikatami, jesteśmy w stanie zapewnić malowanie powierzchni na najwyższym możliwym poziomie.

Naszym priorytetem jest wysoki poziom zadowolenia naszych klientów i w trosce o to, zawsze dokonujemy dokładnej analizy każdego zlecenia. Każdy projekt i każdego kontrahenta traktujemy w sposób indywidualny i profesjonalny. Dbamy o doskonałość naszego serwisu oraz perfekcyjne sprostanie wszystkim wymaganiom i życzeniom naszych kontrahentów, niezależnie od tego czy są to osoby prywatne czy wielkie koncerny zapewniające nam spore dochody. Z myślą o zapewnieniu najlepszej możliwej realizacji usług, ciągle uzupełniamy nasze wyposażenie o nowe, zaawansowane technologicznie urządzenia oraz dbamy o nieustanny rozwój i podwyższanie kwalifikacji zawodowych naszych pracowników. Nie szczędzimy środków na wszelakie szkolenia związane z implementacją najbardziej innowacyjnych metod lakierniczych i obsługi nowoczesnych maszyn. Firma Swan Service Sp. z o.o. stawia przede wszystkim, na profesjonalizm. Jeśli chcieliby Państwo złożyć zamówienie, jednak mają pytania lub wątpliwości dotyczące usługi malowania proszkowego, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami oraz specjalistami od obsługi klienta!