obróbka mechaniczna metali

W ofercie przedsiębiorstwa Swan Service Sp. z o.o znajduje się wiele specjalistycznych usług inżynieryjnych i budowlanych, w tym wymagająca najwyższego poziomu profesjonalizmu oraz użycia innowacyjnej technologii – obróbka metali, polegająca na zmianie kształtów, wymiarów i właściwości poszczególnych elementów wykonanych z tworzyw metalowych. W czasie przeprowadzania tego złożonego procesu bazujemy na konkretnych wytycznych i wymaganiach naszych kontrahentów. Poza odpowiadaniem na potrzeby klienta, oferujemy także profesjonalne konsultacje z naszymi ekspertami, którzy zawsze starają się zaprezentować najdogodniejsze i najefektywniejsze rozwiązania wszelkich problemów związanych z technologią metali.

W celu zapewnienia możliwie najbardziej zadowalającego poziomu świadczonych przez nas usług zatrudniamy wyłącznie prawdziwych, wykształconych specjalistów w swoim fachu, mogących pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i zadowalającą realizacją projektów związanych z dziedziną obróbki metali. Nasz zespół stworzony jest z pieczołowicie dobranych, wybitnych profesjonalistów w branży inżynieryjnej, którzy zawsze służą radą z dziedziny rozwiązań metalurgicznych i budowlanych.

Do oferowanych przez naszą firmę usług należą niemal wszystkie działania związane z wypalaniem, frezowaniem, szlifowaniem, toczeniem, obróbką cieplną, walcowaniem i cięciem różnego rodzaju tworzyw metalowych. Dla naszych specjalistów nie ma zadań niewykonalnych. Realizujemy zlecenia mniejsze i te wymagające wielkogabarytowego oprzyrządowania, a także niezwykłej precyzji oraz umiejętności fachowych. Każdy nowy projekt traktujemy w sposób indywidualny w celu osiągnięcia pełnego zadowolenia klientów, a także rezultatów najwyższej jakości.

Większość projektów finalizujmy w naszym parku maszynowym, wyposażonym w sprzęt najwyższej jakości, w którym zastosowane zostały zarówno innowacyjne, jak i sprawdzone rozwiązania technologiczne. Nieustannie uzupełniamy nasze wyposażenie o kolejne, wysoce zaawansowane technologicznie urządzenia, w celu zapewnienia najlepszej możliwej realizacji usług związanych z obróbką metalu. Dzięki naszej firmie klienci zyskują dostęp do profesjonalnych maszyn przeznaczonych do kształtowania różnego rodzaju stopów i metali. Są to, między innymi, prasy, tokarki, stacje cięcia, wykrajania i gięcia, a także centrum obróbki CNC.

Szukasz sprawdzonej firmy oferującej usługi związane z obróbką metali? Nasz park maszynowy, usytuowany w dogodnej lokalizacji niedaleko od centrum Katowic przy ulicy Żelaznej 17C, zapewnia niezwykłe możliwości produkcyjne oraz wprowadzanie w życie wysoce wyspecjalizowanych rozwiązań metalurgicznych. Szczycimy się indywidualnym podejściem do potrzeb i wymagań każdego klienta oraz elastycznością; gdy zachodzi taka konieczność jesteśmy skłonni rozszerzyć asortyment naszego parku maszynowego.

OBRÓBKA MECHANICZNA:

NOŻYCE UNIWERSALNE GEKA HYDRACROP HYD 55 S:

STACJA CIĘCIA PŁASKOWNIKÓW:
– maksymalny wymiar płaskowników: 300 x 15 mm, 200 x 20 mm
– długość ostrzy: 305 mm
– wysokość robocza stołu: 880 mm

STACJA CIĘCIA KĄTOWNIKÓW:
– siła nacisku: 110 T
– maksymalny wymiar L cięcia pod kątem 90 stopni: 120 x 120 x 10 mm
– maksymalny wymiar L cięcia pod kątem 45 stopni: 70 x 70 x 7 mm

STACJA CIĘCIA PRĘTÓW I KSZTAŁTOWNIKÓW C, H, T:
– maksymalny wymiar, pręty okrągłe: 40 mm
– maksymalny wymiar, pręty kwadratowe: 40 mm
– maksymalny wymiar środnika, cięcie C, H, T (przy zastosowaniu specjalnych noży): 120 mm

STACJA WYKROJNIKA PROSTOKĄTNEGO:
– maksymalna grubość materiału: 10 mm
– maksymalna wysokość półki: 100 mm
– głębokość wykrojnika: 90 mm
– szerokość wykrojnika: 42 mm

STACJA WYKRAWANIA OTWORÓW:
– siła nacisku: 55 T
– maksymalny wymiar otworu: fi 40 x 10 mm, fi 20 x 20 mm
– prześwit gardła: 250 mm
– wysokość robocza stołu: 1085 mm

PONADTO DO DYSPOZYCJI W NASZYM ASORTYMENCIE ZNAJDUJE SIĘ:

– Wypalarka gazowa – stół 2,5 m x 12 m, grubość blachy max 100 mm
– Walcarka – szerokość 3 m, grubość blachy max 35 mm
– Wytaczarka typ 2657 – średnica wrzeciona fi 150 mm, posuw poziomy: 3200 mm, posuw pionowy: 200 mm, wysuw wrzeciona 1250 mm
– Wytaczarka AD-125 – średnica wrzeciona fi 125 mm, posuw poziomy: 2000 mm, posuw pionowy: 1600 mm
– Tokarka Poręba – długość toczenia 4 m, fi 800 mm
– Piła taśmowa – szerokość cięcia 330 mm, długość elementu 12 m
– Piła taśmowa – szerokość cięcia 260 mm, długość elementu 6 m
– Śrutownia – szerokość 4,2 m, wysokość 3,2 m, długość 17 m
– Gilotyna – grubość blachy max 10 mm, szerokość 2 m
– Walcarka – szerokość 1 m, grubość blachy max 10 mm
– Walcarka – szerokość 2 m, grubość blachy max 20 mm
– Walcarka – szerokość 3 m, grubość blachy max 30 mm
– Walcarka – szerokość 2,5 m, grubość blachy max 35 mm
– Giętarka – szerokość 2 m, grubość blachy max 8 mm
– Tokarka – długość toczenia 1,5 m, fi 400 mm